- Q&Q

Спортен часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DA30J525Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Кожена каишка
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчивост при обичайна всекидневна употреба (минимално напръскване с вода)
Спортен часовник Q&Q от серията ATRACTIVE DA30J525Y
Кварцов часовник
Японски механизъм
Минерално стъкло
Кожена каишка
Стоманен корпус с ION покритие
Аналогов: 3 стрелки(час,минута,секунда)
Водоустойчивост при обичайна всекидневна употреба (минимално напръскване с вода)
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 1 година |
| Гаранция | 1 година |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Кожена |
| Материал Каишка/Верижка | Кожена |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Аналогов |
| Циферблат | Аналогов |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Водоустойчивост | 5 BAR |
| Стил | Елегантен |
| Стил | Елегантен |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса (mm) | 40 |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Не |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Не |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 10.5 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Q&Q ATTRACTIVE DA30J525Y
Открийте перфектния баланс между стил и надеждност с мъжкия часовник Q&Q ATTRACTIVE DA30J525Y. Елегантният му сребрист корпус и син циферблат го правят идеален аксесоар както за ежедневието, така и за специални поводи.
Ключови Предимства
- Японски кварцов механизъм — Точно отчитане на времето, на което можете да разчитате всеки ден.
- Устойчиво минерално стъкло — Устойчиво на надраскване стъкло предпазва циферблата.
- Водоустойчивост до 3 ATM — Подходящ за ежедневни пръски и дъжд.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Кварцов |
| Материал на корпуса | Неръждаема стомана |
| Материал на каишката | Неръждаема стомана |
| Диаметър на корпуса | 40 mm |
| Водоустойчивост | 3 ATM |
| Тип дисплей | Аналогов |
| Цвят на циферблата | Син |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Показване на дата | Да |
Какво има в кутията
- Часовник Q&Q ATTRACTIVE DA30J525Y
- Оригинална опаковка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




